Novel Real Estate Logo

A10898 - Издавање - Стан, Водно

Општи информации:

Последна промена: 21/10/2021  
Населба: Водно  
Локација:  
Површина: 56 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Година на градба: 2013 
Клима:
Сопствено парно:
Интернет:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 300 €
Депозит: 300 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Водно со површина од 56 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно, Интернет, Нова Зграда, Гаража. Цена: 300 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Vodno so povrshina od 56 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Internet, Nova Zgrada, Garaza. Cena: 300 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Водно 60 m²
350 €
Се издава Стан во Водно 56 m²
250 €
Се издава Стан во Водно 51 m²
260 €
Се издава Стан во Водно 60 m²
270 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Vodno so povrshina od 56 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Internet, Nova Zgrada, Garaza. Cena: 300 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links