Новел Недвижности

Се издава Стан во Козле, Шифра: A10920

Општи информации:

Последна промена: 30/05/2019  
Населба: Козле  
Локација: ул.Џумајска 
Површина: 80 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: 2 тераси 
Клима:
Централно Парно:
Кабловска ТВ:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 500 €
Депозит: 500 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Козле со површина од 80 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Кабловска ТВ, Нова Зграда, Гаража. Цена: 500 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Kozle so povrshina od 80 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Kablovska TV, Nova Zgrada, Garaza. Cena: 500 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Центар 61 m²
300 €
Се издава Канцеларија во Центар 80 m²
0 €
Се издава Куќа во Жданец 400 m²
1500 €
Се издава Куќа во Бардовци 300 m²
1500 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Kozle so povrshina od 80 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Kablovska TV, Nova Zgrada, Garaza. Cena: 500 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.