Новел Недвижности

Се издава Стан во Кисела Вода, Шифра: A11088

Општи информации:

Последна промена: 26/06/2019  
Населба: Кисела Вода  
Локација:  
Површина: 40 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Ориентација: југ 
Година на градба: 2017 
Клима:
Сопствено парно:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 200 €
Депозит: 200 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Кисела Вода со површина од 40 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно, Лифт, Нова Зграда, Паркинг. Цена: 200 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Kisela Voda so povrshina od 40 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Lift, Nova Zgrada, Parking. Cena: 200 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Кисела Вода 36 m²
230 €
Се издава Стан во Кисела Вода 40 m²
240 €
Се издава Стан во Кисела Вода 37 m²
240 €
Се издава Стан во Кисела Вода 45 m²
200 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Kisela Voda so povrshina od 40 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Lift, Nova Zgrada, Parking. Cena: 200 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.