Novel Real Estate Logo

A11568 - Издавање - Стан, Центар

Општи информации:

Последна промена: 11/07/2024  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 86 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: 2 тераси  
Клима:
Сопствено парно:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 550 €
Депозит: 550 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Центар со површина од 86 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно, Лифт, Нова Зграда, Паркинг. Цена: 550 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 86 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Lift, Nova Zgrada, Parking. Cena: 550 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Центар 90 m²
600 €
Се издава Стан во Центар 85 m²
500 €
Се издава Стан во Центар 91 m²
500 €
Се издава Стан во Центар 82 m²
550 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 86 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Lift, Nova Zgrada, Parking. Cena: 550 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links