Новел Недвижности

Се издава Стан во Центар - Универзална Сала, Шифра: A12048

Општи информации:

Последна промена: 11/06/2019  
Населба: Центар - Универзална Сала  
Локација:  
Површина: 50 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Централно Парно:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 250 €
Депозит: 250 €
Провизија: 50%

Се издава празен стан во Скопје, Центар - Универзална Сала со површина од 50 m2. Екстра: Централно Парно, Лифт, Нова Зграда, Кујнски елементи. Цена: 250 EUR Se izdava prazen stan vo Skopje, Centar - Univerzalna Sala so povrshina od 50 m2. Ekstra: Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada, Kujnski elementi. Cena: 250 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Центар - Универзална Сала 55 m²
200 €
Се издава Стан во Центар - Универзална Сала 48 m²
200 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava prazen stan vo Skopje, Centar - Univerzalna Sala so povrshina od 50 m2. Ekstra: Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada, Kujnski elementi. Cena: 250 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.