Новел Недвижности

Се издава Стан во Капиштец, Шифра: A12066

Општи информации:

Последна промена: 06/06/2019  
Населба: Капиштец  
Локација:  
Површина: 130 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 5 и 6 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Ориентација: југ 
Година на градба: 2018 
Клима:
Сопствено парно:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 700 €
Депозит: 700 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Капиштец со површина од 130 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно, Лифт, Нова Зграда, Гаража. Цена: 700 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Kapishtec so povrshina od 130 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Lift, Nova Zgrada, Garaza. Cena: 700 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Центар 61 m²
300 €
Се издава Канцеларија во Центар 80 m²
0 €
Се издава Куќа во Жданец 400 m²
1500 €
Се издава Куќа во Бардовци 300 m²
1500 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Kapishtec so povrshina od 130 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Lift, Nova Zgrada, Garaza. Cena: 700 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.