Новел Недвижности

Се издава Стан во Центар, Шифра: A12167

Општи информации:

Последна промена: 27/02/2020  
Населба: Центар  
Локација: ул.Јордан Мијалков 
Површина: 86 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: 2 тераси  
Клима:
Централно Парно:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 430 €
Депозит: 430 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Центар со површина од 86 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Лифт, Нова Зграда, Гаража. Цена: 430 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 86 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada, Garaza. Cena: 430 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Центар 85 m²
400 €
Се издава Стан во Центар 81 m²
420 €
Се издава Стан во Центар 88 m²
450 €
Се издава Стан во Центар 82 m²
400 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 86 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada, Garaza. Cena: 430 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.