Новел Недвижности

Се издава Стан во Аеродром, Шифра: A12556

Општи информации:

Последна промена: 31/01/2020  
Населба: Аеродром  
Локација:  
Површина: 64 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Клима:
Централно Парно:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 365 €
Депозит: 365 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Аеродром со површина од 64 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Лифт, Нова Зграда, Паркинг. Цена: 365 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Aerodrom so povrshina od 64 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada, Parking. Cena: 365 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Аеродром 64 m²
400 €
Се издава Стан во Аеродром 64 m²
400 €
Се издава Стан во Аеродром 60 m²
330 €
Се издава Стан во Аеродром 64 m²
400 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Aerodrom so povrshina od 64 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada, Parking. Cena: 365 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.