Novel Real Estate Logo

A12640 - Издавање - Стан, Центар - Универзална Сала

Општи информации:

Последна промена: 06/12/2023  
Населба: Центар - Универзална Сала  
Локација:  
Површина: 90 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 3/5 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: 2 тераси  
Клима:
Централно Парно:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 600 €
Депозит: 600 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Центар - Универзална Сала со површина од 90 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Лифт, Нова Зграда. Цена: 600 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar - Univerzalna Sala so povrshina od 90 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 600 EUR

Актуелни огласи

Се издава Куќа во Бардовци 280 m²
1500 €
Се издава Куќа во Козле 205 m²
1300 €
Се издава Куќа во Бардовци 200 m²
2000 €
Се издава Канцеларија во Капиштец 468 m²
0 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar - Univerzalna Sala so povrshina od 90 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 600 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links