Novel Real Estate Logo

A13625 - Издавање - Стан, Тафталиџе 1

Општи информации:

Последна промена: 27/12/2021  
Населба: Тафталиџе 1  
Локација:  
Површина: 58 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Клима:
Централно Парно:
Лифт:

Финансиски Информации:

Цена: 350 €
Депозит: 350 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Тафталиџе 1 со површина од 58 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Лифт. Цена: 350 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Taftalidje 1 so povrshina od 58 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift. Cena: 350 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Тафталиџе 1 56 m²
300 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 60 m²
300 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 60 m²
320 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Taftalidje 1 so povrshina od 58 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift. Cena: 350 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links