Novel Real Estate Logo

A14110 - Издавање - Стан, Центар

Општи информации:

Последна промена: 01/12/2023  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 75 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Година на градба: 2021 
Клима:
Централно Парно:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 500 €
Депозит: 500 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Центар со површина од 75 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Лифт, Нова Зграда. Цена: 500 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 75 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 500 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Центар 74 m²
550 €
Се издава Стан во Центар 76 m²
460 €
Се издава Стан во Центар 78 m²
450 €
Се издава Стан во Центар 70 m²
450 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 75 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 500 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links