Novel Real Estate Logo

A14497 - Издавање - Стан, Аеродром

Општи информации:

Последна промена: 11/12/2023  
Населба: Аеродром  
Локација: ул.Фрањо Клуз 
Површина: 56 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Централно Парно:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 450 €
Депозит: 450 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Аеродром со површина од 56 m2. Екстра: Централно Парно, Лифт, Нова Зграда, Гаража. Цена: 450 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Aerodrom so povrshina od 56 m2. Ekstra: Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada, Garaza. Cena: 450 EUR

Актуелни огласи

Се издава Куќа во Бардовци 280 m²
1500 €
Се издава Куќа во Козле 205 m²
1300 €
Се издава Куќа во Бардовци 200 m²
2000 €
Се издава Канцеларија во Капиштец 468 m²
0 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Aerodrom so povrshina od 56 m2. Ekstra: Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada, Garaza. Cena: 450 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links