Novel Real Estate Logo

A14663 - Издавање - Стан, Тафталиџе 1

Општи информации:

Последна промена: 06/06/2024  
Населба: Тафталиџе 1  
Локација:  
Површина: 73 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Клима:
Централно Парно:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 600 €
Депозит: 600 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Тафталиџе 1 со површина од 73 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Лифт, Нова Зграда, Паркинг. Цена: 600 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Taftalidje 1 so povrshina od 73 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada, Parking. Cena: 600 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Карпош 3 80 m²
800 €
Се продава Стан во Аеродром 67 m²
120500 €
Се издава Канцеларија во Дебар Маало 127 m²
750 €
Се издава Канцеларија во Центар 123 m²
1500 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Taftalidje 1 so povrshina od 73 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada, Parking. Cena: 600 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links