Novel Real Estate Logo

A14664 - Издавање - Стан, Карпош 4

Општи информации:

Последна промена: 04/12/2023  
Населба: Карпош 4  
Локација:  
Површина: 73 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: +17м2 
Подрум: +8м2 
Клима:
Централно Парно:

Финансиски Информации:

Цена: 330 €
Депозит: 330 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава празен стан во Скопје, Карпош 4 со површина од 73 m2. Екстра: Клима, Централно Парно. Цена: 330 EUR
Se izdava prazen stan vo Skopje, Karposh 4 so povrshina od 73 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno. Cena: 330 EUR

Актуелни огласи

Се издава Куќа во Бардовци 280 m²
1500 €
Се издава Куќа во Козле 205 m²
1300 €
Се издава Куќа во Бардовци 200 m²
2000 €
Се издава Канцеларија во Капиштец 468 m²
0 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava prazen stan vo Skopje, Karposh 4 so povrshina od 73 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno. Cena: 330 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links