Novel Real Estate Logo

A14705 - Издавање - Стан, Црниче

Општи информации:

Последна промена: 20/12/2023  
Населба: Црниче  
Локација:  
Површина: 65 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: приземје 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Ориентација: југ 
Двор: да 
Клима:
Сопствено парно:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 285 €
Депозит: 285 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Црниче со површина од 65 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно, Нова Зграда, Паркинг. Цена: 285 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Crniche so povrshina od 65 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Nova Zgrada, Parking. Cena: 285 EUR

Актуелни огласи

Се издава Куќа во Бардовци 280 m²
1500 €
Се издава Куќа во Козле 205 m²
1300 €
Се издава Куќа во Бардовци 200 m²
2000 €
Се издава Канцеларија во Капиштец 468 m²
0 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Crniche so povrshina od 65 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Nova Zgrada, Parking. Cena: 285 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links