Novel Real Estate Logo

A14706 - Издавање - Стан, Центар

Општи информации:

Последна промена: 13/12/2023  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 42 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Клима:
Централно Парно:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 550 €
Депозит: 550 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Центар со површина од 42 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Лифт, Нова Зграда. Цена: 550 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 42 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 550 EUR

Актуелни огласи

Се издава Куќа во Бардовци 280 m²
1500 €
Се издава Куќа во Козле 205 m²
1300 €
Се издава Куќа во Бардовци 200 m²
2000 €
Се издава Канцеларија во Капиштец 468 m²
0 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 42 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 550 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links