Новел Недвижности

Се издава Стан во Кисела Вода, Шифра: A4806

Општи информации:

Последна промена: 18/10/2019  
Населба: Кисела Вода  
Локација:  
Површина: 46 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Сопствено парно:
Имотен лист:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 200 €
Депозит: 200 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Кисела Вода со површина од 46 m2. Екстра: Лифт, Нова Зграда, Сопствено парно. Цена: 200 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Kisela Voda so povrshina od 46 m2. Ekstra: Lift, Nova Zgrada, Sopstveno parno. Cena: 200 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Кисела Вода 49 m²
250 €
Се издава Стан во Кисела Вода 41 m²
240 €
Се издава Стан во Кисела Вода 42 m²
220 €
Се издава Стан во Кисела Вода 47 m²
200 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Kisela Voda so povrshina od 46 m2. Ekstra: Lift, Nova Zgrada, Sopstveno parno. Cena: 200 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.