Новел Недвижности

Се издава Стан во Капиштец, Шифра: A4872

Општи информации:

Последна промена: 16/03/2018  
Населба: Капиштец  
Локација:  
Површина: 57 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Клима:
Централно Парно:
Имотен лист:
Лифт:
Реновиран:
Кујнски елементи:

Финансиски Информации:

Цена: 400 €
Депозит: 400 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Капиштец со површина од 57 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Лифт, Реновиран. Цена: 400 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Kapishtec so povrshina od 57 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Renoviran. Cena: 400 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Центар - Универзална Сала 52 m²
200 €
Се издава Канцеларија во Аеродром 96 m²
300 €
Се продава Стан во Карпош 1 50 m²
61000 €
Се издава Кат од куќа во Црниче 104 m²
400 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Kapishtec so povrshina od 57 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Renoviran. Cena: 400 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.