Novel Real Estate Logo

A5587 - Издавање - Стан, Центар

Општи информации:

Последна промена: 11/01/2024  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 115 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 1/3 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Краток престој:
Клима:
Греење на струја:
Имотен лист:
Лифт:

Финансиски Информации:

Цена: 500 €
Депозит: 500 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Центар со површина од 115 m2. Екстра: Клима, Греење на струја, Лифт, Краток престој. Цена: 500 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 115 m2. Ekstra: Klima, Greenje na struja, Lift, Kratok prestoj. Cena: 500 EUR

Актуелни огласи

Се издава Куќа во Бардовци 280 m²
1500 €
Се издава Куќа во Козле 205 m²
1300 €
Се издава Куќа во Бардовци 200 m²
2000 €
Се издава Канцеларија во Капиштец 468 m²
0 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 115 m2. Ekstra: Klima, Greenje na struja, Lift, Kratok prestoj. Cena: 500 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links