Novel Real Estate Logo

A5732 - Издавање - Стан, Водно

Општи информации:

Последна промена: 15/06/2021  
Населба: Водно  
Локација:  
Површина: 51 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 260 €
Депозит: 260 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Водно со површина од 51 m2. Екстра: Лифт, Нова Зграда, Гаража. Цена: 260 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Vodno so povrshina od 51 m2. Ekstra: Lift, Nova Zgrada, Garaza. Cena: 260 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Водно 56 m²
250 €
Се издава Стан во Водно 55 m²
250 €
Се издава Стан во Водно 47 m²
250 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Vodno so povrshina od 51 m2. Ekstra: Lift, Nova Zgrada, Garaza. Cena: 260 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links