Новел Недвижности

Се издава Стан во Карпош 1, Шифра: A6417

Општи информации:

Последна промена: 02/10/2019  
Населба: Карпош 1  
Локација:  
Површина: 61 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Клима:
Сопствено парно:

Финансиски Информации:

Цена: 300 €
Депозит: 300 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Карпош 1 со површина од 61 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно. Цена: 300 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Karposh 1 so povrshina od 61 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno. Cena: 300 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Карпош 1 65 m²
300 €
Се издава Стан во Карпош 1 60 m²
330 €
Се издава Стан во Карпош 1 65 m²
260 €
Се издава Стан во Карпош 1 65 m²
250 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Karposh 1 so povrshina od 61 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno. Cena: 300 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.