Новел Недвижности

Се издава Стан во Кисела Вода, Шифра: A7947

Општи информации:

Последна промена: 23/09/2019  
Населба: Кисела Вода  
Локација:  
Површина: 40 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Година на градба: 2010 
Клима:
Централно Парно:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 250 €
Депозит: 250 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Кисела Вода со површина од 40 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Лифт, Нова Зграда, Паркинг. Цена: 250 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Kisela Voda so povrshina od 40 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada, Parking. Cena: 250 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Кисела Вода 35 m²
200 €
Се издава Стан во Кисела Вода 45 m²
250 €
Се издава Стан во Кисела Вода 45 m²
250 €
Се издава Стан во Кисела Вода 36 m²
200 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Kisela Voda so povrshina od 40 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada, Parking. Cena: 250 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.