Novel Real Estate Logo

A8193 - Издавање - Стан, Центар

Општи информации:

Последна промена: 28/10/2021  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 97 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 5/6 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса:
Ориентација: југ 
Клима:
Централно Парно:
Лифт:

Финансиски Информации:

Цена: Please contact

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Центар со површина од 97 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Лифт. Цена: 0 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 97 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift. Cena: 0 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Центар 97 m²
400 €
Се издава Стан во Центар 98 m²
800 €
Се издава Стан во Центар 100 m²
360 €
Се издава Стан во Центар 100 m²
0 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 97 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift. Cena: 0 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links