Новел Недвижности

Се издава Стан во Кисела Вода, Шифра: A8452

Општи информации:

Последна промена: 13/12/2019  
Населба: Кисела Вода  
Локација:  
Површина: 45 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 5/5 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса:
Клима:
Интернет:
Кабловска ТВ:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 220 €
Депозит: 220 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Кисела Вода со површина од 45 m2. Екстра: Клима, Интернет, Кабловска ТВ, Лифт, Нова Зграда, Паркинг. Цена: 220 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Kisela Voda so povrshina od 45 m2. Ekstra: Klima, Internet, Kablovska TV, Lift, Nova Zgrada, Parking. Cena: 220 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Кисела Вода 49 m²
250 €
Се издава Стан во Кисела Вода 41 m²
240 €
Се издава Стан во Кисела Вода 42 m²
220 €
Се издава Стан во Кисела Вода 40 m²
200 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Kisela Voda so povrshina od 45 m2. Ekstra: Klima, Internet, Kablovska TV, Lift, Nova Zgrada, Parking. Cena: 220 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.