Новел Недвижности

Се издава Стан во Центар - Универзална Сала, Шифра: A9554

Општи информации:

Последна промена: 26/09/2019  
Населба: Центар - Универзална Сала  
Локација:  
Површина: 45 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: приземје 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Клима:
Сопствено парно:
Греење на струја:

Финансиски Информации:

Цена: 250 €
Депозит: 250 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Центар - Универзална Сала со површина од 45 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно, Греење на струја. Цена: 250 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar - Univerzalna Sala so povrshina od 45 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Greenje na struja. Cena: 250 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Центар - Универзална Сала 50 m²
250 €
Се издава Стан во Центар - Универзална Сала 44 m²
230 €
Се издава Стан во Центар - Универзална Сала 48 m²
260 €
Се издава Стан во Центар - Универзална Сала 47 m²
300 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar - Univerzalna Sala so povrshina od 45 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Greenje na struja. Cena: 250 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.