Новел Недвижности

Се издава Стан во Центар, Шифра: A9864

Општи информации:

Последна промена: 21/01/2020  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 100 m²
Број на соби:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Клима:
Централно Парно:
Лифт:

Финансиски Информации:

Цена: 450 €
Депозит: 450 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Центар со површина од 100 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Лифт, Паркинг. Цена: 450 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 100 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Parking. Cena: 450 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Центар 97 m²
450 €
Се издава Стан во Центар 96 m²
500 €
Се издава Стан во Центар 95 m²
400 €
Се издава Стан во Центар 100 m²
400 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 100 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Parking. Cena: 450 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.