Новел Недвижности

Се издава Кат од куќа во Црниче, Шифра: B0435

Општи информации:

Последна промена: 11/02/2020  
Населба: Црниче  
Локација:  
Површина: 55 m²
Број на соби:
Кат: 2/2 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Клима:

Финансиски Информации:

Цена: 250 €
Депозит: 250 €
Провизија: 50%

Се издава наместен кат од куќа во Скопје, Црниче со површина од 55 m2. Екстра: Клима. Цена: 250 EUR Se izdava namesten kat od kukja vo Skopje, Crniche so povrshina od 55 m2. Ekstra: Klima. Cena: 250 EUR

Слични Огласи

Се издава Кат од куќа во Црниче 60 m²
250 €
Се издава Кат од куќа во Црниче 53 m²
200 €
Се издава Кат од куќа во Црниче 57 m²
220 €
Се издава Кат од куќа во Црниче 56 m²
200 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten kat od kukja vo Skopje, Crniche so povrshina od 55 m2. Ekstra: Klima. Cena: 250 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.