Новел Недвижности

Се издава Куќа во Железара, Шифра: C0375

Општи информации:

Последна промена: 08/11/2019  
Населба: Железара  
Локација:  
Површина: 320 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: приземје 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Клима:
Централно Парно:

Финансиски Информации:

Цена: 800 €
Депозит: 800 €
Провизија: 50%

Се издава наместена куќа во Скопје, Железара со површина од 320 m2. Екстра: Централно Парно, Клима. Цена: 800 EUR Se izdava namestena kukja vo Skopje, Zelezara so povrshina od 320 m2. Ekstra: Centralno Parno, Klima. Cena: 800 EUR

Актуелни огласи

Се продава Стан во Ново Лисиче 78 m²
73000 €
Се издава Канцеларија во Центар 50 m²
350 €
Се издава Канцеларија во Центар 200 m²
3000 €
Се издава Стан во Центар - Универзална Сала 50 m²
250 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namestena kukja vo Skopje, Zelezara so povrshina od 320 m2. Ekstra: Centralno Parno, Klima. Cena: 800 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.