Novel Real Estate Logo

C0494 - Издавање - Куќа, Бардовци

Општи информации:

Последна промена: 16/09/2021  
Населба: Бардовци  
Локација:  
Површина: 300 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: сут+пр+кат 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: 2 тераси 
Подрум: да 
Ориентација: југ 
Година на градба: 2003 
Двор: 500м2 
Клима:
Сопствено парно:
Интернет:
Кабловска ТВ:
Имотен лист:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 1250 €
Депозит: 1250 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместена куќа во Скопје, Бардовци со површина од 300 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно, Интернет, Кабловска ТВ, Нова Зграда, Паркинг, Двор, Аларм, Камера, Џакузи. Цена: 1250 EUR
Se izdava namestena kukja vo Skopje, Bardovci so povrshina od 300 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Internet, Kablovska TV, Nova Zgrada, Parking, Dvor, Alarm, Kamera, DJakuzi. Cena: 1250 EUR

Актуелни огласи

Се продава Стан во Центар 56 m²
84500 €
Се издава Стан во Центар 97 m²
0 €
Се издава Канцеларија во Аеродром 63 m²
400 €
Се издава Стан во Дебар Маало 50 m²
380 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namestena kukja vo Skopje, Bardovci so povrshina od 300 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Internet, Kablovska TV, Nova Zgrada, Parking, Dvor, Alarm, Kamera, DJakuzi. Cena: 1250 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links