Новел Недвижности

Се издава Куќа во Бардовци, Шифра: C0653

Општи информации:

Последна промена: 08/01/2020  
Населба: Бардовци  
Локација:  
Површина: 240 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: пр+2 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: +70м2 
Година на градба: 2002 
Двор: 600м2 
Клима:
Сопствено парно:

Финансиски Информации:

Цена: 1400 €
Депозит: 1400 €
Провизија: 50%

Се издава наместена куќа во Скопје, Бардовци со површина од 240 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно, Паркинг, Гаража, Двор. Цена: 1400 EUR Se izdava namestena kukja vo Skopje, Bardovci so povrshina od 240 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Parking, Garaza, Dvor. Cena: 1400 EUR

Актуелни огласи

Се продава Стан во Ново Лисиче 78 m²
73000 €
Се издава Канцеларија во Центар 50 m²
350 €
Се издава Канцеларија во Центар 200 m²
3000 €
Се издава Стан во Центар - Универзална Сала 50 m²
250 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namestena kukja vo Skopje, Bardovci so povrshina od 240 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Parking, Garaza, Dvor. Cena: 1400 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.