Novel Real Estate Logo

C0725 - Издавање - Куќа, Ѓорче Петров

Општи информации:

Последна промена: 25/09/2021  
Населба: Ѓорче Петров  
Локација:  
Површина: 240 m²
Кат: приземје + кат 
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Подрум: +100м2 
Година на градба: 1988 
Двор: 180м2 

Финансиски Информации:

Цена: 1500 €
Депозит: 1500 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава празна куќа во Скопје, Ѓорче Петров со површина од 240 m2. Екстра: Цена: 1500 EUR
Se izdava prazna kukja vo Skopje, GJorche Petrov so povrshina od 240 m2. Ekstra: Cena: 1500 EUR

Актуелни огласи

Се продава Стан во Центар 56 m²
84500 €
Се издава Стан во Центар 97 m²
0 €
Се издава Канцеларија во Аеродром 63 m²
400 €
Се издава Стан во Дебар Маало 50 m²
380 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava prazna kukja vo Skopje, GJorche Petrov so povrshina od 240 m2. Ekstra: Cena: 1500 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links