Novel Real Estate Logo

C0743 - Издавање - Куќа, Ѓорче Петров

Општи информации:

Последна промена: 24/06/2024  
Населба: Ѓорче Петров  
Локација:  
Површина: 350 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: сут + приземје + кат  
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Двор: 500м2 
Клима:
Сопствено парно:

Финансиски Информации:

Цена: 800 €
Депозит: 800 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместена куќа во Скопје, Ѓорче Петров со површина од 350 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно, Гаража. Цена: 800 EUR
Se izdava namestena kukja vo Skopje, GJorche Petrov so povrshina od 350 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Garaza. Cena: 800 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Карпош 3 80 m²
800 €
Се продава Стан во Аеродром 67 m²
120500 €
Се издава Канцеларија во Дебар Маало 127 m²
750 €
Се издава Канцеларија во Центар 123 m²
1500 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namestena kukja vo Skopje, GJorche Petrov so povrshina od 350 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Garaza. Cena: 800 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links