Novel Real Estate Logo

E1467 - Издавање - Канцеларија, Центар

Општи информации:

Последна промена: 30/05/2024  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 344 m²
Број на соби:
Кат:
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Клима:
Централно Парно:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: Please contact

Опис:

Се издава празен канцелариски простор во Скопје, Центар со површина од 344 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Лифт, Нова Зграда. Цена: 0 EUR
Se izdava prazen kancelariski prostor vo Skopje, Centar so povrshina od 344 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 0 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Карпош 3 80 m²
800 €
Се продава Стан во Аеродром 67 m²
120500 €
Се издава Канцеларија во Дебар Маало 127 m²
750 €
Се издава Канцеларија во Центар 123 m²
1500 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava prazen kancelariski prostor vo Skopje, Centar so povrshina od 344 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 0 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links