Новел Недвижности

Се издава Канцеларија во Центар, Шифра: E1553

Општи информации:

Последна промена: 21/01/2020  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 90 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: приземје 
Ентериер: Празен  
Клима:
Централно Парно:

Финансиски Информации:

Цена: 300 €
Депозит: 300 €
Провизија: 50%

Се издава празен канцелариски простор во Скопје, Центар со површина од 90 m2. Екстра: Централно Парно, Клима. Цена: 300 EUR Se izdava prazen kancelariski prostor vo Skopje, Centar so povrshina od 90 m2. Ekstra: Centralno Parno, Klima. Cena: 300 EUR

Слични Огласи

Се издава Канцеларија во Центар 90 m²
350 €
Се издава Канцеларија во Центар 85 m²
350 €
Се издава Канцеларија во Центар 85 m²
350 €
Се издава Канцеларија во Центар 85 m²
300 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava prazen kancelariski prostor vo Skopje, Centar so povrshina od 90 m2. Ekstra: Centralno Parno, Klima. Cena: 300 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.