Новел Недвижности

Се издава Канцеларија во Тафталиџе 1, Шифра: E1834

Општи информации:

Последна промена: 12/06/2019  
Населба: Тафталиџе 1  
Локација:  
Површина: 180 m²
Кат: 1+пот 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Клима:
Греење на струја:
Интернет:
Реновиран:
Кујнски елементи:
Кујнски апарати:
Паркинг:

Финансиски Информации:

Цена: 1800 €
Депозит: 1800 €
Провизија: 50%

Се издава наместен канцелариски простор во Скопје, Тафталиџе 1 со површина од 180 m2. Екстра: Клима, Греење на струја, Интернет, Реновиран, Паркинг. Цена: 1800 EUR Se izdava namesten kancelariski prostor vo Skopje, Taftalidje 1 so povrshina od 180 m2. Ekstra: Klima, Greenje na struja, Internet, Renoviran, Parking. Cena: 1800 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Центар 61 m²
300 €
Се издава Канцеларија во Центар 80 m²
0 €
Се издава Куќа во Жданец 400 m²
1500 €
Се издава Куќа во Бардовци 300 m²
1500 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten kancelariski prostor vo Skopje, Taftalidje 1 so povrshina od 180 m2. Ekstra: Klima, Greenje na struja, Internet, Renoviran, Parking. Cena: 1800 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.