Novel Real Estate Logo

E1914 - Издавање - Канцеларија, Центар

Општи информации:

Последна промена: 22/09/2021  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 80 m²
Број на соби:
Кат: приземје 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Кујнски елементи:
Кујнски апарати:

Финансиски Информации:

Цена: 400 €
Депозит: 400 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен канцелариски простор во Скопје, Центар со површина од 80 m2. Екстра:. Цена: 400 EUR
Se izdava namesten kancelariski prostor vo Skopje, Centar so povrshina od 80 m2. Ekstra:. Cena: 400 EUR

Актуелни огласи

Се продава Стан во Центар 56 m²
84500 €
Се издава Стан во Центар 97 m²
0 €
Се издава Канцеларија во Аеродром 63 m²
400 €
Се издава Стан во Дебар Маало 50 m²
380 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten kancelariski prostor vo Skopje, Centar so povrshina od 80 m2. Ekstra:. Cena: 400 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links