Новел Недвижности

Се издава Канцеларија во Центар, Шифра: E2072

Општи информации:

Последна промена: 12/06/2019  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 742 m²
Број на соби: 20 
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Клима:
Сопствено парно:
Кујнски елементи:
Кујнски апарати:

Финансиски Информации:

Цена: Please contact

Се издава наместен канцелариски простор во Скопје, Центар со површина од 742 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно. Цена: 0 EUR Se izdava namesten kancelariski prostor vo Skopje, Centar so povrshina od 742 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno. Cena: 0 EUR

Актуелни огласи

Се продава Стан во Ново Лисиче 78 m²
73000 €
Се издава Канцеларија во Центар 50 m²
350 €
Се издава Канцеларија во Центар 200 m²
3000 €
Се издава Стан во Центар - Универзална Сала 50 m²
250 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten kancelariski prostor vo Skopje, Centar so povrshina od 742 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno. Cena: 0 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.