Новел Недвижности

Се издава Канцеларија во Центар, Шифра: E2099

Општи информации:

Последна промена: 25/09/2019  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 152 m²
Број на соби:
Кат:
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: 2 тераси  
Клима:
Сопствено парно:

Финансиски Информации:

Цена: 950 €
Депозит: 950 €
Провизија: 50%

Се издава празен канцелариски простор во Скопје, Центар со површина од 152 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно. Цена: 950 EUR Se izdava prazen kancelariski prostor vo Skopje, Centar so povrshina od 152 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno. Cena: 950 EUR

Актуелни огласи

Се продава Куќа во Влае 230 m²
220000 €
Се издава Локал во Дебар Маало 40 m²
200 €
Се издава Стан во Кисела Вода 60 m²
260 €
Се издава Стан во Ново Лисиче 74 m²
400 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava prazen kancelariski prostor vo Skopje, Centar so povrshina od 152 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno. Cena: 950 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.