Novel Real Estate Logo

E2548 - Издавање - Канцеларија, Дебар Маало

Општи информации:

Последна промена: 20/11/2023  
Населба: Дебар Маало  
Локација:  
Површина: 105 m²
Број на соби:
Кат: приземје 
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Паркинг:

Финансиски Информации:

Цена: 850 €
Депозит: 850 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава празен канцелариски простор во Скопје, Дебар Маало со површина од 105 m2. Екстра: Паркинг, Гаража. Цена: 850 EUR
Se izdava prazen kancelariski prostor vo Skopje, Debar Maalo so povrshina od 105 m2. Ekstra: Parking, Garaza. Cena: 850 EUR

Слични Огласи

Се издава Канцеларија во Дебар Маало 104 m²
800 €
Се издава Канцеларија во Дебар Маало 100 m²
900 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava prazen kancelariski prostor vo Skopje, Debar Maalo so povrshina od 105 m2. Ekstra: Parking, Garaza. Cena: 850 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links