Novel Real Estate Logo

F1036 - Издавање - Локал, Центар

Општи информации:

Последна промена: 25/11/2023  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 28 m²
Број на соби:
Кат: високо приземје 
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Клима:
Централно Парно:

Финансиски Информации:

Цена: 250 €
Депозит: 250 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава празен локал во Скопје, Центар со површина од 28 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Камера, Аларм. Цена: 250 EUR
Se izdava prazen lokal vo Skopje, Centar so povrshina od 28 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Kamera, Alarm. Cena: 250 EUR

Слични Огласи

Се издава Локал во Центар 30 m²
220 €
Се издава Локал во Центар 32 m²
200 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava prazen lokal vo Skopje, Centar so povrshina od 28 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Kamera, Alarm. Cena: 250 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links