Novel Real Estate Logo

F1299 - Издавање - Локал, Центар

Општи информации:

Последна промена: 02/09/2023  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 50 m²
Број на соби:
Кат:
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Клима:
Сопствено парно:

Финансиски Информации:

Цена: 500 €
Депозит: 500 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава празен локал во Скопје, Центар со површина од 50 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно. Цена: 500 EUR
Se izdava prazen lokal vo Skopje, Centar so povrshina od 50 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno. Cena: 500 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Карпош 3 80 m²
800 €
Се продава Стан во Аеродром 67 m²
120500 €
Се издава Канцеларија во Дебар Маало 127 m²
750 €
Се издава Канцеларија во Центар 123 m²
1500 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava prazen lokal vo Skopje, Centar so povrshina od 50 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno. Cena: 500 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links