Новел Недвижности

Се издава Деловен Објект во Злокуќани, Шифра: H0139

Општи информации:

Последна промена: 25/09/2019  
Населба: Злокуќани  
Локација:  
Површина: 740 m²
Број на соби:
Кат: 2 ката 
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Сопствено парно:
Лифт:
Паркинг:

Финансиски Информации:

Цена: Please contact

Се издава празен деловен објект во Скопје, Злокуќани со површина од 740 m2. Екстра: Сопствено парно, Паркинг, Лифт. Цена: 0 EUR Se izdava prazen deloven objekt vo Skopje, Zlokukjani so povrshina od 740 m2. Ekstra: Sopstveno parno, Parking, Lift. Cena: 0 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Кисела Вода 75 m²
350 €
Се издава Куќа во Водно 320 m²
2000 €
Се издава Стан во Центар 50 m²
280 €
Се издава Канцеларија во Центар 160 m²
1600 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava prazen deloven objekt vo Skopje, Zlokukjani so povrshina od 740 m2. Ekstra: Sopstveno parno, Parking, Lift. Cena: 0 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.