Новел Недвижности

Се продава Стан во Кисела Вода, Шифра: J3142

Општи информации:

Последна промена: 19/04/2019  
Населба: Кисела Вода  
Локација:  
Површина: 78 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 1/7 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Подрум: +5м2 
Година на градба: 2009 
Клима:
Сопствено парно:
Имотен лист:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 72500 €
Провизија:

Се продава наместен стан во Скопје, Кисела Вода со површина од 78 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно, Лифт, Нова Зграда. Цена: 72500 EUR Se prodava namesten stan vo Skopje, Kisela Voda so povrshina od 78 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 72500 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Центар 61 m²
300 €
Се издава Канцеларија во Центар 80 m²
0 €
Се издава Куќа во Жданец 400 m²
1500 €
Се издава Куќа во Бардовци 300 m²
1500 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava namesten stan vo Skopje, Kisela Voda so povrshina od 78 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 72500 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.