Новел Недвижности

Се продава Стан во Тафталиџе 1, Шифра: J3548

Општи информации:

Последна промена: 19/02/2020  
Населба: Тафталиџе 1  
Локација: ул. Прашка 
Површина: 55 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 7/9 
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Ориентација: север 
Година на градба: 2015 
Клима:
Централно Парно:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 62000 €
Провизија:

Се продава стан во Скопје, Тафталиџе 1 со површина од 55 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Лифт, Нова Зграда. Цена: 62000 EUR Se prodava stan vo Skopje, Taftalidje 1 so povrshina od 55 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 62000 EUR

Слични Огласи

Се продава Стан во Тафталиџе 1 57 m²
60500 €
Се продава Стан во Тафталиџе 1 57 m²
60000 €
Се продава Стан во Тафталиџе 1 55 m²
60000 €
Се продава Стан во Тафталиџе 1 52 m²
61500 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava stan vo Skopje, Taftalidje 1 so povrshina od 55 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 62000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.