Novel Real Estate Logo

J4034 - Продажба - Стан, Кисела Вода

Општи информации:

Последна промена: 12/10/2021  
Населба: Кисела Вода  
Локација:  
Површина: 51 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 4/4 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Ориентација: север 
Година на градба: 2007 
Клима:
Централно Парно:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 55000 €
Провизија:

Опис:

Се продава наместен стан во Скопје, Кисела Вода со површина од 51 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Лифт, Нова Зграда. Цена: 55000 EUR
Se prodava namesten stan vo Skopje, Kisela Voda so povrshina od 51 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 55000 EUR

Актуелни огласи

Се продава Стан во Центар 56 m²
84500 €
Се издава Стан во Центар 97 m²
0 €
Се издава Канцеларија во Аеродром 63 m²
400 €
Се издава Стан во Дебар Маало 50 m²
380 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava namesten stan vo Skopje, Kisela Voda so povrshina od 51 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 55000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links