Novel Real Estate Logo

J4305 - Продажба - Стан, Карпош 4

Општи информации:

Последна промена: 27/11/2023  
Населба: Карпош 4  
Локација:  
Површина: 43 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: приземје 
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Клима:
Централно Парно:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 76000 €
Провизија:

Опис:

Се продава стан во Скопје, Карпош 4 со површина од 43 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Лифт, Нова Зграда. Цена: 76000 EUR
Se prodava stan vo Skopje, Karposh 4 so povrshina od 43 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 76000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Тафталиџе 1 117 m²
1500 €
Се продава Стан во Карпош 4 43 m²
76000 €
Се издава Стан во Дебар Маало 80 m²
550 €
Се издава Стан во Карпош 3 74 m²
1200 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava stan vo Skopje, Karposh 4 so povrshina od 43 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 76000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links