Novel Real Estate Logo

J4308 - Продажба - Стан, Центар

Општи информации:

Последна промена: 20/11/2023  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 82 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Подрум: +6м2 
Централно Парно:
Лифт:
Реновиран:

Финансиски Информации:

Цена: 148000 €
Провизија:

Опис:

Се продава стан во Скопје, Центар со површина од 82 m2. Екстра: Централно Парно, Лифт, Реновиран. Цена: 148000 EUR
Se prodava stan vo Skopje, Centar so povrshina od 82 m2. Ekstra: Centralno Parno, Lift, Renoviran. Cena: 148000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Тафталиџе 1 117 m²
1500 €
Се продава Стан во Карпош 4 43 m²
76000 €
Се издава Стан во Дебар Маало 80 m²
550 €
Се издава Стан во Карпош 3 74 m²
1200 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava stan vo Skopje, Centar so povrshina od 82 m2. Ekstra: Centralno Parno, Lift, Renoviran. Cena: 148000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links