Novel Real Estate Logo

J4377 - Продажба - Стан, Кисела Вода

Општи информации:

Последна промена: 11/07/2024  
Населба: Кисела Вода  
Локација:  
Површина: 58 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Подрум: +7м2 
Клима:
Греење на струја:

Финансиски Информации:

Цена: 77000 €
Провизија:

Опис:

Се продава стан во Скопје, Кисела Вода со површина од 58 m2. Екстра: Клима, Греење на струја. Цена: 77000 EUR
Se prodava stan vo Skopje, Kisela Voda so povrshina od 58 m2. Ekstra: Klima, Greenje na struja. Cena: 77000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Карпош 3 80 m²
800 €
Се продава Стан во Аеродром 67 m²
120500 €
Се издава Канцеларија во Дебар Маало 127 m²
750 €
Се издава Канцеларија во Центар 123 m²
1500 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava stan vo Skopje, Kisela Voda so povrshina od 58 m2. Ekstra: Klima, Greenje na struja. Cena: 77000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links