Novel Real Estate Logo

L0896 - Продажба - Куќа, Тафталиџе 2

Општи информации:

Последна промена: 07/06/2021  
Населба: Тафталиџе 2  
Локација:  
Површина: 257 m²
Број на соби: 10 
Број на спални:
Кат: пр+1+пот 
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Двор: да 
Вкупна површина на плац: 190 
Клима:
Сопствено парно:

Финансиски Информации:

Цена: 330000 €
Провизија:

Опис:

Се продава куќа во Скопје, Тафталиџе 2 со површина од 257 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно, Паркинг, Гаража, Двор. Цена: 330000 EUR
Se prodava kukja vo Skopje, Taftalidje 2 so povrshina od 257 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Parking, Garaza, Dvor. Cena: 330000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Црниче 105 m²
500 €
Се продава Стан во Црниче 126 m²
148000 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 58 m²
350 €
Се издава Канцеларија во Карпош 2 144 m²
0 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava kukja vo Skopje, Taftalidje 2 so povrshina od 257 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Parking, Garaza, Dvor. Cena: 330000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links