Novel Real Estate Logo

L0899 - Продажба - Куќа, Радишани

Општи информации:

Последна промена: 05/10/2021  
Населба: Радишани  
Локација:  
Површина: 134 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: приземје + кат 
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Подрум: да 
Година на градба: 2007 
Двор: 250м2 
Вкупна површина на плац: 438 
Клима:
Сопствено парно:

Финансиски Информации:

Цена: 90000 €
Провизија:

Опис:

Се продава куќа во Скопје, Радишани со површина од 134 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно, Гаража, Двор. Цена: 90000 EUR
Se prodava kukja vo Skopje, Radishani so povrshina od 134 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Garaza, Dvor. Cena: 90000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Црниче 105 m²
500 €
Се продава Стан во Црниче 126 m²
148000 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 58 m²
350 €
Се издава Канцеларија во Карпош 2 144 m²
0 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se prodava kukja vo Skopje, Radishani so povrshina od 134 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Garaza, Dvor. Cena: 90000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links